Kolonowskie ul. Ks. Czerwionki 63

spływ kajakowy mała panew
Mała panew
SPŁYW KAJAKOWY
MAŁA PANEW
Małą Panew
PRZYGODĘ CZAS ZACZĄĆ

Organizujemy spływy kajakowe dla wszystkich spragnionych przygód

Spływ Kajakowy to wspaniały pomysł by na jeden dzień odpocząć od obowiązków i wspólnie z rodziną, oraz przyjaciółmi wyskoczyć za miasto.

Natura24 – inny wymiar relaksu

Mała Panew, Zawadzkie

Niezwykłą ofertę dla pragnących skorzystać z tego wspaniałego miejsca przygotowała ekipa Przystani Natura 24. Szum wody, piękna roślinność, fruwające wokół kolorowe ważki i przecinające rzekę rodziny kaczek… a dla tych, co szukają mocnych wrażeń – odpowiednio dobrana dawka adrenaliny. Opolska Amazonka, bo tak nazywa się Małą Panew, to rzeka spokojna i płytka – idealnie nadaje się na leniwy wypoczynek na łonie natury, są jednak odcinki polecane osobom potrzebującym większej emocji. Odpowiednią trasę spływu poleci Wam obsługa przystani Natura24. 

Propozycja przystani Natura24 dostosowana jest do wieku i możliwości klientów: chcesz spędzić kreatywnie czas z dziećmi – zapraszamy, pragniesz przeżyć wyjątkowe chwile z bliską osobą – to miejsce dla Ciebie. Jesteś przedsiębiorcą i planujesz imprezę integracyjną dla swoich pracowników – ekipa Przystani Natura 24 ci w tym pomoże. Tu także znajdzie się miejsce do nieskrępowanej zabawy dla grupy przyjaciół. 

Przystań Natura24 położona w idealnej lokalizacji przystań kajakowa, gotowa na przyjęcie wielu turystów, a jednocześnie zapewniająca wyjątkową atmosferę. Wszystko to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym zastosowanym na przystani. Nowoczesne drewniane konstrukcje zaskakują i zachęcają do skorzystania z tego wyjątkowego miejsca. 

Spływ kajakowy z ekipą Natura24 to inny wymiar relaksu. 

Tu jesteśmy!

Co jeszcze jest wyjątkowego w Przystani Natura24? To że trafi tu każdy. Można przyjechać tu na jednodniowy wypad ze Śląska, Opolszczyzny, a także z południowych części województw Dolnośląskiego i Wielkopolskiego. Łatwo tu dojechać samochodem, ale także pociągiem – do stacji PKP w Fosowskiem jest tutaj około 600 metrów, a idzie się boczną, ale utwardzoną drogą, prowadzącą częściowo przez urokliwy lasek. Bezpośrednie połączenie można uzyskać z Opola, Częstochowy i Zawadzkiego. Każdy kto chce zakosztować kajakowej przygody może więc przyjechać tu rano pociągiem, spłynąć rzeką, poleżeć po drodze na jednej z dzikich plaż, wrócić na przystań, zjeść coś pysznego i bez obaw o konsekwencje napić się dobrego piwa, a wieczorem bezpiecznie pociągiem wrócić do domu – czyż nie jest to wspaniała opcja?! 

Spływ kajakowy może być elementem dłuższej wyprawy po tej części Opolszczyzny. 13 kilometrów stąd znajduje się JuraPark Krasiejów – centrum rozrywki i wiedzy o historii człowieka, gdzie znaleziono szczątki Silesarusa Opolensisa, 30 kilometrów od przystani leżą się Jeziora Turawskie. Mniej więcej w tej samej odległości jest Stolica Polskiej Piosenki, czyli Opole, czy Góra Świętej Anny. 

Ze Śląska łatwo tu dojedziecie drogą 901, która z Gliwic prowadzi do pobliskiego Zawadzkiego, a stamtąd na rondzie należy się kierować na Kolonowskie. Atutem dla zmotoryzowanych z odleglejszych zakątków Polski i Europy na pewno będzie fakt, że z Fosowskiego mamy zaledwie 35 kilometrów do autostrady A4, węzeł Olszowa. 

Wsiadajcie w auto, wsiadajcie w pociąg, czekamy na Was!

Kajak dla każdego

Spływ kajakowy to znakomita forma spędzenia czasu – nie wymaga wyjątkowej sprawności fizycznej, a daje wiele pozytywnych doznań. Czerpie się je z pięknego, wciąż zmieniającego się krajobrazu, z otaczającej przyrody i atmosfery, którą tworzy ekipa Natury24!

Do dyspozycji gości na przystani Natura 24 jest ponad 100 nowoczesnych, profesjonalnych i co najważniejsze bezpiecznych kajaków. Oferujemy do wypożyczenia jednostki pływające Pro Tour 470, które uważane są za niezatapialne dzięki komorom wyporowym, zastosowanym w siedzeniach. Korzystając z naszego sprzętu, możecie być pewni zachowania najwyższych standardów ochrony turysty. 

Przed wyruszeniem na wodę uczestnicy spływu otrzymują profesjonalny, choć nie przesadnie długi, instruktaż, jak poruszać się po rzece i oczywiście zaopatrywani są w kamizelki ratunkowe. Na wyposażeniu są kamizelki dla nawet dla małych dzieci – Wasz komfort i bezpieczeństwo to jeden z naszych priorytetów. 

Spływ kajakowy. Mała panew

Bezpieczne i pełne niespodzianek spływy rodzinne

Odcinki rzeki, na których poprowadzone są trasy głębokość wody nie przekracza jednego metra, przeważnie woda sięga dorosłemu człowiekowi do kolan.

Daliśmy radę!

Niezapomniane imprezy firmowe, dla zmęczonych rutyną

Nic tak nie krzepi starych relacji i integruje nowe zespoły jak wspólna praca zespołowa na wodzie.

Najlepsza premia uznaniowa? Kiebłkaska, woda i piwko po wykonaniu zadania.

Ciekawe kto pierwszy zmoknie

Spływy grupowe dla najlepszych przyjaciół. Będzie o czym opowiadać!

Posiadamy ponad sto nowych kajaków, dlatego jesteśmy wstanie jednocześnie przyjąć wiele zorganizowanych drużyn i grup.

Po zakończonym spływie gwarantujemy powrót busem do przystani

To dziecinnie proste

Spływy szkolne. No, takie lekcje to ja rozumiem!

Doskonała lekcja przyrody. Na terenie przystani jest wystarczająco dużo miejsca dla szkolnego autokaru, oraz miejsce do zabawy i edukacji

KAWALERSKIE Z NAMI 

Zaszalejcie po męsku, z własną paczką –  Imprezy Kawalerskie – Kiedyś to było!

Miejsce dla każdego

Odcinki trasy rzeki Mała Panew są bezpieczne i dostępne dla każdego amatora wodnych przygód.

Z naszej przystani mogą korzystać zarówno rodziny z dziećmi, jak i dorosłe zorganizowane grupy.

 

Przystań Natura24 zaprasza na Spływ Kajakowy

NAJBARDZIEJ ZIELONY ADRES W POLSCE

Kolonowskie
ul. Ks. Czerwionki 63

Zadzwoń i zarezerwuj swój spływ już dziś

+48 669 470 000     +48 669 480 000 

Kajaki Mała Panew, kajaki Zawadzkie, kajaki Kolonowskie, kajaki Turawa, opole, opolskie, kajaki śląskie

Call Now ButtonZadzwoń i zarezerwujWłącz trasę samochodową